Choď na obsah Choď na menu
 


Rozhovor Dulce Marie pre "El Informador"

25. 5. 2016

13239891_826638990799365_5937971664625515493_n.png

Počas svojej návštevy v Guadalajara Dulce Mária poskytla rozhovor pre rôzne média. Jeden z nich bol aj portál "El Informador", ktorému Dulce poskytla rozhovor.

Dulce Maria je jednou s mala celebrít,ktorým sa podaril budovať kariéru bez stagnácie.Mexická spevačka je dôkazom toho,že s vytrvalosťou,talentom a dobrými fanúšikmi,môže človek dosiahnuť "nový horizont" 

"Mám veľa mladých fanúšikov.Teraz budem mať 30 rokov.Vidíme veľké zmeny vo všeobecnom živote aj v histórii hudby.Pracujem s rôznymi autormi. Zažila som rôzne skúsenosti. Moja hudba je prírodzená. Niečo,čo rástie v mojom živote a prejavuje sa to v projektoch,ktoré robím."

Dulce ako inšpirácia pre fanúšikov

"My sme obrazom toho,čo v sebe máme. Takže to,čo konáme má byť v súlade s tým,čo hovoríme. Život je najlepší učiteľ. Človek má tisíc otázok a odpovedí.Myslíme si,že už viete všetko,ale zároveň sa učíte."

 

Dulce vydá jej nový album pravdepodobne v decembri. Album bude o nostalgii, nepritomnosti lásky a vnútornej sile. Pravdepodobne budú aj duety,kde bude spolupracovať s Julion Alvarezom,Akonom a Chino Nacho.

Dulce chce cestovať do krajín ako sú Brazilia a Mexiko.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.